Ekotempo

váš partner pro výstavbu
Stavební firma EKOTEMPO spol. s r.o

Dovolujeme si Vám představit firmu Ekotempo spol. s r.o. se sídlem v Krnově, která byla založena před 25 lety, tedy v roce 1991, podnikateli ze sféry stavebnictví.

V průběhu těchto let se firma vyprofilovala ve firmu se zkušeným realizačním a přípravným týmem složeným z inženýrů, techniků a vedoucích staveb s širokou realizační působností v České republice a na Slovensku. Ekotempo spol. s r.o. využívá ve značné míře zázemí výrobců stavebních materiálů, o čemž svědčí zajímavé realizační ceny zákazníkům, ale i řada vydaných oprávnění a certifikátů.

V letech 1991 až 1995 firma realizovala hlavně výstavbu a rekonstrukce bankovních ústavů (Komerční banka, Česká banka, Union banka, Česká spořitelna), od roku 1996 do současnosti hlavní činnost spočívá ve výstavbě nových supermarketů, obchodních a logistických center (převážně BILLA) spolu s realizací vestaveb, přestaveb a rekonstrukcemi prodejen (BILLA, DELVITA, PLUS DISKONT), často za plného provozu.

Současně také firma zajišťuje výstavbu a rekonstrukce občanských, bytových a průmyslových staveb spolu s realizací půdních vestaveb, nástaveb, kde ve své činnosti využívá vlastní oddělení projekce a zákazníkům nabízí zajištění veškeré dokumentace od přípravy územního řízení až po stavební povolení. Pro realizaci výše uvedených staveb využívá vlastní výrobnu hliníkových oken, dveří, prosklených hliníkových opláštění budov a výrobu a montáž prosklených požárních uzávěrů.

Ekotempo spol. s r.o. se zabývá těmito činnostmi:

Přesvědčte se o našich schopnostech, jsme Vám k dispozici.© Ekotempo 2009-2016, všechna práva vyhrazena
o firmě | reference | oprávnění a certifikáty | kontakty