Ekotempo spol s r.o.

Zajišťujeme kompletní realizaci občanských staveb po celé České republice

Výstavba občanských staveb

Stavební firma Ekotempo s.r.o. má mnohaleté odborné zkušenosti s rekonstrukcemi a novostavbami občanské vybavenosti.

K občanským stavbám nebo objektům občanské vybavenosti, jejichž výstavbu firma Ekotempo provádí, patří především administrativní budovy, úřady, školy, školky, hotely, budovy sociální péče, stavby určené pro sport a kulturu, obchody, restaurace, hromadné garáže a parkoviště.

Za 27 let své činnosti získala firma Ekotempo velké zkušenosti ve výstavbě občanských staveb – od projektování, získávání stavebních povolení a přípravy stavenišť budoucího objektu, generální dodávku staveb na klíč, včetně kolaudace objektu a záručního servisu.

K největším objektům občanské vybavenosti, které vybudovala firma Ekotempo, patří supermarkety a obchodní centra Billa v největších městech ČR a Slovenska, jakož i administrativní a skladové centrum Billa Česká republika v Modleticích u Prahy, výstavba a rekonstrukce bankovních ústavů Komerční banky, České Spořitelny, Union banky, Raiffeisenbank, hotelů Cvilin a Hermes, okresního soudu v Havířově, administrativní budovy EDUCCO Centrum v Krnově, multifunkční centrum Heřmanovice, sídlo UP Pozemkového fondu ČR v Bruntál a další.

Generální dodávky staveb občanské vybavenosti

V roli generálního dodavatele občanských staveb na sebe firma Ekotempo přebírá veškerou odpovědnost za provedené práce, požadovanou kvalitu a dodržování lhůt výstavby. V případě využití subdodavatelů, Ekotempo plně odpovídá za rizika spojená se splněním smluvních podmínek u subdodávek, nese odpovědnost za zajištění požární bezpečnosti stavebně-montážních prací, za ochranu práce a životního prostředí, odvoz stavebního odpadu, vyčištění staveniště a další práce.

Pro stavby občanské vybavenosti firma Ekotempo nabízí formu provedení "na klíč" i u kompletních dodávek takových technologií, jako jsou např. výtahy, rozvody klimatizace a vzduchotechniky, speciální osvětlení apod.

V průběhu výstavby objektů občanské vybavenosti umí firma Ekotempo řešit i velmi specifické a náročné požadavky projektových zadání, kdy je nutno se při realizaci stavby vypořádat i s velmi složitou koordinací jednotlivých řemesel přidružené stavební výroby.

Výstavba občanských staveb a proč zvolit právě Ekotempo:

Kontaktujte našeho odborníka

Petr Gross

+420 602 793 900

nebo pošlete dotaz

Pro obecné dotazy kontaktujte Ekotempo

+420 552 302 266 nebo info@ekotempo.cz

Kontakty

Ekotempo spol s r.o.

Společnost zapsána v OR vedeném KS v Ostravě, oddíl C, vložka 409 dne 22.03.1991

Identifikace společnosti
15503771
DIČ
CZ15503771
Bankovní spojení
IBAN
CZ1755000000001005510055
SWIFT kód
RZBC CZ PP
Č.ú.
1005510055 / 5500 (CZK)

Ekotempo spol s r.o.

Adresa
Mikulášská 2184/46a 749 01  Krnov, Česká republika
Otevřeno
T.
+420 552 302 266
E.

Podrobné kontakty a kontaktní osoby

Napište nám