Ekotempo spol s r.o.

Svým klientům nabízíme široký rozsah služeb, profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti

Průmyslová výstavba

Nehledě na to, že hlavní činností firmy Ekotempo jsou především generální dodávky staveb supermarketů a objektů občanské vybavenosti, má společnost rovněž velké zkušenosti a bohaté reference v oblasti průmyslové výstavby.

Především se jedná o stavby a rekonstrukce administrativních budov, výrobních, skladových a logistických hal a možnost vybudování nového firemního sídla spojujícího výrobní či skladovací haly s administrativní budovou.

V oblasti průmyslových staveb k našim referencím například patří výstavba a rekonstrukce logistického a administrativního centra společnosti Billa v Modleticích u Prahy, administrativní budova mezinárodního výrobce minerálních solí Macco Organiques, výrobní hala výrobce KIMBERLY-CLARK, sklad a administrativní budova sídla firmy AZ intergips a.s, stavební práce v areálech OTIS Výtahy Břeclav, Krnovský lihovar, OC Fabrika Svitavy, Teplospol a.s. a v dalších.

Výrobní potenciál, kapacitní, technické a finanční zázemí společnosti, jakož i zkušenosti firmy Ekotempo však umožňují budovat na klíč i větší průmyslové objekty, jako jsou průmyslové areály, výrobní závody a logistická centra.

Generální dodávky průmyslových staveb na klíč

Firma Ekotempo provádí jak kompletní generální dodávky průmyslových staveb na klíč, tak i dílčí výstavbu a rekonstrukce průmyslových objektů, počínaje zpracováním architektonického návrhu a projektové dokumentace, přes vyřízení stavebního povolení, realizaci stavby a provedení terénních úprav až po kolaudaci stavby.

Součástí generální dodávky může být i vybudování komunikací a parkovacích ploch, provedení sadových úprav, interiérů budov atd.

Provedeme výstavbu administrativních, výrobních a skladovacích objektů podle představ zákazníka - v požadovaném termínu, v dohodnuté ceně, jakož i v garantované kvalitě nejen po dobu záruční lhůty.

Investorům vždy navrhujeme takové ekonomicky efektivní řešení komplexních generálních dodávek, ve kterém cena odpovídá kvalitě.

Ať již je Vaší prioritou výroba, skladování, přeprava či prodej, firma Ekotempo vybuduje pro vaše podnikání spolehlivou základnu.

Kontaktujte našeho odborníka

Ing. Pavel Burda

+420 606 710 046

nebo pošlete dotaz

Pro obecné dotazy kontaktujte Ekotempo

+420 552 302 266 nebo info@ekotempo.cz

Kontakty

Ekotempo spol s r.o.

Společnost zapsána v OR vedeném KS v Ostravě, oddíl C, vložka 409 dne 22.03.1991

Identifikace společnosti
15503771
DIČ
CZ15503771
Bankovní spojení
IBAN
CZ1755000000001005510055
SWIFT kód
RZBC CZ PP
Č.ú.
1005510055 / 5500 (CZK)

Ekotempo spol s r.o.

Adresa
Mikulášská 2184/46a 749 01  Krnov, Česká republika
Otevřeno
T.
+420 552 302 266
E.

Podrobné kontakty a kontaktní osoby

Napište nám