Ekotempo spol s r.o.

Postup a rozsah při rekonstrukcích a přestavbách se vždy odvíjí od požadavků a představ investora

Rekonstrukce a přestavby budov, domů,
halových a průmyslových objektů

I přes nejšetrnější používání má každá budova svoji hranici životnosti. Celkový stav budovy a jejich interiérů s postupem času chátrá, stavební materiály stárnou, objevuje se stále více závad a po určité době každá nemovitost vyžaduje opravu a rekonstrukci.

Stavební firma Ekotempo se specializuje na rekonstrukce a přestavby na klíč, jak u bytových a rodinných domů, historických budov, nájemních domů a administrativních budov, tak i u halových a průmyslových objektů.

V průběhu své 27-leté stavební činnosti firma Ekotempo provedla rekonstrukci a přestavbu několika desítek supermarketů a obchodních center Billa, mezi nimiž jsou tak velká centra jako Billa Praha Prosek, Billa Louny a administrativní centrum Billa ČR v Modleticích. Byly rovněž provedeny rekonstrukce bankovních ústavů Komerční banky, České Spořitelny, Union banky, Raiffeisenbanky, UniCredit Banky, bytových domů v Krnově a v Opavě, polyfunkčního objektu v Libeznicích u Prahy, kláštera v Opavě, sídla ÚP Pozemkového fondu ČR v Bruntále, přístavba čtyřhvězdičkového hotelu Cvilín a další.

Profesionálně provedená kvalitní rekonstrukce snižuje budoucí náklady na údržbu a provoz objektu, zvyšuje jeho hodnotu, vytváří nový estetický vzhled, příjemné klima a komfort, brání únikům tepla a snižuje energetické výdaje.

Propojení rekonstrukce a přestavby objektu umožňuje změnit i rozšířit jeho funkčnost, zvýšit kvalitu nemovitosti a její výnosnost. Jako příklad možno uvést přestavbu starých pražských činžovních domů na moderní hotely.

Generální dodávka rekonstrukce a přestavby na klíč

Stavební firma Ekotempo je schopna provést odbornou komplexní rekonstrukci a přestavbu jakéhokoliv objektu, od zpracování prvotního záměru investora až po kolaudaci stavby.

Rozsah a postup při rekonstrukci a přestavbě budovy vždy závisí na konkrétních představách a požadavcích investora.

Pokud zákazník nemá zpracovaný projekt a má pouze rámcovou představu cílového řešení, pak s ním specialisté z Ekotempa provedou přímo na místě objektu předběžné konzultace, odsouhlasí s ním základní ideu a pak mu předloží návrh rekonstrukce, vzhledu a celkového řešení.

Po odsouhlasení návrhu bude zákazníkovi předložen firmou zpracovaný projekt s cenovou nabídkou.

V průběhu generálních dodávek určených pro rekonstrukci a přestavbu budov a objektů provádí Ekotempo následující práce:

Rádi vám navrhneme a provedeme rekonstrukci jakéhokoliv objektu podle vašich představ a požadavků. Garantujeme optimální, cenově výhodné řešení při dodržení vysoké kvality.

Vyplňte formulář a domluvte si konzultaci s našimi odborníky. Těšíme se na spolupráci!

Kontaktujte našeho odborníka

Ing. Grigorios Akritidis

+420 602 632 771

nebo pošlete dotaz

Pro obecné dotazy kontaktujte Ekotempo

+420 552 302 266 nebo info@ekotempo.cz

Kontakty

Ekotempo spol s r.o.

Společnost zapsána v OR vedeném KS v Ostravě, oddíl C, vložka 409 dne 22.03.1991

Identifikace společnosti
15503771
DIČ
CZ15503771
Bankovní spojení
IBAN
CZ1755000000001005510055
SWIFT kód
RZBC CZ PP
Č.ú.
1005510055 / 5500 (CZK)

Ekotempo spol s r.o.

Adresa
Mikulášská 2184/46a 749 01  Krnov, Česká republika
Otevřeno
T.
+420 552 302 266
E.

Podrobné kontakty a kontaktní osoby

Napište nám