Ekotempo spol s r.o.

Garantujeme realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách

Výstavba bytových a rodinných domů podle vašich požadavků a představ

Stavební firma Ekotempo s.r.o. již 27 let provádí činnost generálního dodavatele bytových a rodinných domů na klíč, a to jak pro individuální zákazníky, tak i pro veřejné investory a developery.

V průběhu výstavby a v rámci generálních dodávek bytových a rodinných domů poskytujeme našim zákazníkům kompletní servis od předběžných konzultací, zpracování rozpočtu a projektové dokumentace, po výstavbu objektu na klíč a jeho kolaudaci.

Výstavba bytových domů

V rámci bytové výstavby se specializujeme na nízkopodlažní bytové komplexy, polyfunkční a rezidenční domy.

Ve spolupráci s developery provádíme předprojektovou a projektovou přípravu i výběr optimálních odborně-technických řešení bytové výstavby. Zajišťujeme stavební povolení a dokumentaci skutečného provedení stavby, jakož i závěrečné projednání stavby před povolením k užívání.

V této stavební oblasti jsou našimi zákazníky jak menší soukromí investoři, tak i takové velké společnosti, jako je například CENTRAL GROUP - největší rezidenční developer a investor nové bytové výstavby v České republice.

Díky rozsáhlým zkušenostem z výstavby v oboru pozemních staveb a vlastní výrobní kapacitě, nabízíme našim zákazníkům nejvýhodnější stavebně-inženýrská a technická řešení, která zlevňují výstavbu bez ztráty na kvalitě stavebního díla.

Zvláštní pozornost věnujeme tomu, aby nové bytové domy a jednotlivé byty, postavené firmou Ekotempo, poskytovaly maximální komfort bydlení, byly provedeny se 100% kvalitou a domyšleny do nejmenších detailů.

Stavby projektujeme a realizujeme podle přání a představ zákazníků.

Výstavbu bytových domů provádíme v celé České republice i na Slovensku.

Nabízíme i rekonstrukce, revitalizace a zateplení stávajících bytových domů.

Výstavba rodinných domů s nejlepším vztahem ceny ke kvalitě

Výstavba rodinných domů formou generálních dodávek na klíč firmou Ekotempo má celou řadu podstatných výhod pro naše zákazníky.

Především jde o to, že většinu prací děláme vlastní kapacitou a naši zákazníci tak nemusí přeplácet subdodavatele. Ekotempo disponuje vlastními výrobními silami na veškeré rozhodující stavební profese, včetně technologií a služeb.

Kromě specializované stavební činnosti je firma Ekotempo i výrobcem hliníkových konstrukcí, oken a dveří, má svoji vlastní zámečnickou dílnu a zakázkovou kovovýrobu, truhlářství, park stavební a dopravní techniky, což zákazníkovi umožňuje vyhnout se dodatkovým výdajům na platby subdodavatelům. Firmě Ekotempo to dává možnost nabídnout zákazníkovi nejvýhodnější cenu.

Vlastní projekční oddělení firmy Ekotempo umožňuje vytvořit projekt, který plně odpovídá individuálním požadavkům a představám zákazníka a obsahuje optimální inženýrsko-technické a stavební řešení odpovídající konkrétnímu projektu.

Nezanedbatelnou je naše možnost nabídnout zákazníkům nižší ceny na kvalitní a praxí ověřené stavební materiály. Firma Ekotempo má vysoké bonusy a slevy u výrobců a prodejců stavebních materiálů, které jsme získali v průběhu dlouhodobé spolupráce.

V rámci generálních dodávek výstavby rodinných domů zajišťujeme zákazníkovi plný servis – od vyřízení stavebního povolení až po řádné a včasné dokončení celé stavby a její kolaudaci.

Při výstavbě rodinných domů se zaměřujeme především na kvalitu a individuální přístup k zákazníkovi.

Svěřte výstavbu svého rodinného domu profesionálům!

Kontaktujte našeho odborníka

Ing. Grigorios Akritidis

+420 602 632 771

nebo pošlete dotaz

Pro obecné dotazy kontaktujte Ekotempo

+420 552 302 266 nebo info@ekotempo.cz

Kontakty

Ekotempo spol s r.o.

Společnost zapsána v OR vedeném KS v Ostravě, oddíl C, vložka 409 dne 22.03.1991

Identifikace společnosti
15503771
DIČ
CZ15503771
Bankovní spojení
IBAN
CZ1755000000001005510055
SWIFT kód
RZBC CZ PP
Č.ú.
1005510055 / 5500 (CZK)

Ekotempo spol s r.o.

Adresa
Mikulášská 2184/46a 749 01  Krnov, Česká republika
Otevřeno
T.
+420 552 302 266
E.

Podrobné kontakty a kontaktní osoby

Napište nám